tipy pro Vás
Elegantní řešení pro dámy, které hledají pohodlí

Když se cítíme skvěle, vypadáme skvěle. Pokud si však neužíváte pobíhání na jehlových podpatcích a hledáte hlavně zdravou oporu pro vaše chodidla, máme pro vás dobrou zprávu. Z kolekce Asylum si vyberete pohodlné obutí, které vám nabízí výjimečný komfort.
 
Jednoduchý střih je nadčasový a vypadá báječně kdykoli a kdekoli. Dbáme také na materiály? Samozřejmě. Kvalitní kůže je základ, kterou doplňuje odlehčená a měkká podešev. Taková obuv je pak pružnější a nabízí pohodlí zejména těm, které trápí otoky a problémy s klouby a hledají zdravou botu.
 
Stylové boty pro aktivní ženy
Pokud patříte mezi aktivní ženy, nerezignujte na styl.. Jestliže máte v plánu nosit boty denně a sháníte univerzální pár, je ideální si vybrat ten v neutrálních, tlumených barvách, které snadněji zkombinujete se zbytkem oblečení.
 
Zdravá obuv, zdravá páteř!
Nebojte se malého podpatku. Nabídne vaší noze mnohem lepší oporu než plochá bota a nemá tak špatný vliv na klenbu nohy a držení těla. Chůzi tak malé podpatky do výšky 5 cm překvapivě prospívají a vám tak dovolí být stále dámou a přitom mít nohy v teple. Navíc se tak vyhnete nepříjemným problémům, které způsobuje nošení ploché obuvi, a to bolestem nohou, kyčlí a páteře. Obzvlášť v případě, pokud máte nějaké to kilo navíc. 

AV2331909-(3).jpg   AV2331608.jpg
AV2331909   AV2331608