tipy pro Vás
Někde mezi lodičkami a rodinou. Patříte do generace Y?

Vyrůstaly na pohádkové Popelce a vychoval je kultovní Sex ve městě. Obratně balancují na pomezí kariéry, cestování a mateřství. Skvěle padnoucí, pohodlné, ale zároveň stylové boty jsou pro ně prioritou, na kterou nedají dopustit.

Za generaci Y jsou označovány děti narozené od druhé poloviny 80. do počátku 90. let, dnes populace mezi 24 a 30 lety. Byly vychovány do světa neomezených možností, mají svůj charakteristický životní styl, cestují a žijí sociálními sítěmi. Zároveň se však pomalu usazují, zmírňují své radikální postoje a zvažují investice do budoucna.

Pro mladé zástupkyně generace Y není důležité jen to, jak vypadají, ale i jak se prezentují. Jejich styl oblékání musí kopírovat trendy a zároveň vyjadřovat, kým jsou. A právě boty už od dětství symbolizují jejich ženství. Od kradmého půjčování maminčiných střevíčků po první džínové sukně a tenisky. Tyhle holky si odhodlaně prošly vysokou školou v teniskách a pak bez problému naskočily v lodičkách do rozjetého vlaku kariéry. Dnes volí kompromis mezi vyzývavostí a pohodlím. Našly se ve sportovně elegantním vintage stylu.

Narozdíl od starších generací si ale každá navzdory dospívání uchovává své osobité šibalské kouzlo. Dobře ví, že i v módní kolekci tenisek Street může být sexy a na podpatcích z řady Fashion se bude cítit pevná v kramflecích.

AV2343611.jpg AV2343501.jpg AV2343909.jpg
AV2343611 AV2343501 AV2343909