tipy pro Vás
Nádech divokého západu pro nespoutané osobnosti

Vůně kůže, vyšisovaný denim a modré nebe nad hlavou? Nechte se pohltit romantickým country stylem. Inspirace venkovem je zase trendy a pořád zatraceně sexy. 

Vzhled moderní kovbojky je nadčasový a opět se vrací na módní mola. Inspirujte se i vy a pořiďte si kvalitní kožené jezdecké kozačky bez podpatku! Vysoké kozačky vám dodají nedbalý šmrnc, který zaujme na první pohled. Proto se nebojte vdechnout svému šatníku country look.
 
Nepřekombinujte to!
Co si vzít na sebe k takové obuvi? Stylistky celebrit radí kombinovat vysoké kožené boty s citem. Líbí se vám extravagantnější pár s ozdobnými cvočky? Dejte si pozor na přeplácanost zbylého outfitu. K výrazným koňským botám oblékněte jednoduché kalhoty s košilí nebo rozevláté šaty s jemným vzorem. Méně je někdy více!
 
Buďte středem pozornosti!
S jezdeckými kozačkami jednoduchého střihu bez zdobení se ale nebojte odvázat. Inspirace pánským stylem frčí a co víc, působí svůdně. Muži ocení váš sexy vzhled, kamarádky zase kvalitní kožený materiál vašeho nového obutí. Tak přitáhnete pozornost celého okolí! Je to tak snadné. 

AV2333612-(1).jpg AV2333610.jpg AV2331909-(1).jpg
AV2333612 AV2333610 AV2331909