tipy pro Vás
Moderní žena má mnoho tváří a ještě více bot

Znáte to. Už od probuzení nestíháte, chystáte svačiny, v jedné ruce narychlo venčíte psa, v druhé držíte diář a hlava mezitím přehrává scénář celého dne. Ranní chaos naštěstí přestává ve vteřině, kdy vklouznete do svých oblíbených bot. Ták. Cítíte ten klid a pohodu?

Moderní žena je něžnějším ztělesněním komiksových superhrdinů. Balancuje mezi rodinou a kariérou, zvládá vztah i čas sama na sebe, s úsměvem řeší investice i nákupy. Má zkrátka tolik tváří, kolik rolí ve svém životě zastává. V práci se stává obchodnicí s ostrými lokty, o víkendu zase akční mámou. Po večerech u vína je skvělou kamarádkou, s partnerem se mění v sexy divu. A občas, po dlouhém dni a s knížkou v ruce, je absolutně sama sebou.

V každé takové životní roli si najděte kousek sebe. Buďte přirozená a vybírejte si v jakékoli situaci vždy to nejvhodnější. Jsou prostě dny, kdy si potřebujete nazout podpatky, obléci šaty a dodat sebedůvěru. Stejně tak přijdou chvíle, kdy zatoužíte volně dýchat a vyšlápnout si v pohodlných botkách. Řiďte se intuicí a oblékejte se podle momentální nálady. Jedině tak zůstanete i v hektických chvílích  sama sebou. A přesto pokaždé trendy.

A pokud přece jen přijde těžký den? Odpověď přece víte sama – skvělý úlovek v podobě nového páru bot to jistí.
 

AV2343611.jpg AV2363202.jpg  
AV2343611 AV2363202