trendy
Inspirujte se exotikou!
Objevte kouzlo indiánských rezervací, projeďte se na hřbetě divokého koně, handlujte na tureckém tržišti… Na to, abyste na vlastní kůži zažily atmosféru exotických dálek, nepotřebujete sedat do letadla! Stačí, abyste si pořídili pár kousků oblečení, které jsou inspirovány místy, kde je jejich obyvatelé běžné nosí.
 
Vlna, kůže a příjemné materiály
Řeč je například o ponču, které se stalo hitem již předchozí sezóny. Ikonický kousek westernového stylu by měl patřit i výbavy na jaro! Je pro vás pončo příliš odvázané? Zaměňte ho za huňatý vlněný oversize svetr, který přepásejte mohutnějším, ideálně koženým páskem. Objemnější svrchní část doplňte úzkými kalhotami, například  bílé nebo krémové barvě. Paleta barev by se měla pohybovat právě od světlých barev až po šedou, béžovou a hnědou.
 
Trendy doplňky v přírodním rytmu
O koženém pásku už byla řeč, nebojte se ani výrazných kovových spon nebo zdobení. My jsme si oblíbili také hnědou koženou kabelku s třásněmi, která je skvělým doplňkem nejen k ponču, ale i tričku a kalhotám. Na nohy obujte sandálky bez podpatku, které perfektně ladí k hnědobílé barevné kombinaci.