trendy
Oblečte se do pastelů. Sluší úplně všem!
Jaro je ideálním časem, kdy sladit oblečení do pastelových barev. Jemné odstíny modré, růžové nebo mentolově zelené sluší jak blondýnám, tak tmavovláskám. Barvy totiž vyniknou nejen na opálené pokožce, ale zejména na té světlounké, kterou po zimě všechny máme. Pastelové barvy jsou nositelkami jemnosti, křehkosti a éteričnosti. I když nemusíte být nutně snílek a romantická povaha, měla byste je alespoň vyzkoušet!
 
Vrstvení a tón v tónu hrají prim
Pokud jsme vás alespoň trošku nalákali, poradíme vám, jak na to. Když už chcete vyzkoušet pastelovou módu, zvolte vždy jednu barvu. Ideální je pořídit si pár kousků v různých odstínech pro oživení celého stylingu. Pastelové barvy skvěle vyniknou při vrstvení svršků. Opět se například vrací trend nošení šatů nebo delší halenky přes kalhoty.
 
Růžovou zvýrazní například hnědá barva
Obecné pravidlo říká, že pokud chceme zvýraznit pastelové odstíny, měli bychom sáhnout po přírodních a zemitých doplňcích. V případě růžové je to právě hnědá, která dokonale podtrhuje původ celého outfitu. Kromě hnědé kabelky jsou to pak i hnědé páskové boty na vysokém podpatku, které protáhnou a zeštíhlí celou siluetu. Pokud pracujete s vrstvením v horní části těla, vysoké boty jsou nutnost!