O značce Asylum


Ach ty boty! My, ženy, je zkrátka zbožňujeme. Milujeme všechny ty lodičky, kozačky, polobotky i tenisky. Užíváme si klapot podpatků při cestě do kanceláře, zvuk podrážky při běhu v lese, i obdivné pohledy mužů, když někam vstoupíme na jehlách. Poznáváte se? Máte pro boty slabost? Tak to jste tu správně! Vítejte na stránkách kvalitní dámské obuvi Asylum.

Asylum_campaign_AW2015_2.jpgBoty v mém stylu, to je Asylum!

Každá žena je jedinečná, ale všechny toužíme po krásných a pohodlných botech, které nám budou ostatní dámy závidět. Dnešní žena má spoustu tváří. Dokáže být starostlivá, pečující, úspěšná v práci, elegantní i sportovní, a když na to přijde, tak i něžná a křehká. Značka Asylum je stvořená pro aktivní ženy, které vědí, co chtějí, a umí si jít za svým. Jednotlivé modely jsou pak zhmotněním každé takové ženy, v celé své šíři a rozmanitosti. Nové kolekce pro každou sezónu vždy sledují aktuální módní trendy, ať už jde o barvy, materiály nebo střihy.

Jsme na trhu více než 10 let a víme, co vám sluší

Pohodlná dámská obuv, která sleduje aktuální módní trendy, to je Asylum! V kolekci Asylum podzim/zima 2015 najdete hned čtyři produktové řady dámské obuvi, která s vámi bude držet krok od rána do večera, na procházce, v práci, na pikniku s přáteli nebo na bujaré párty. Z kolekce obuvi Asylum podzim/zima 2015 si vyberete vhodnou obuv pro každou příležitost.  Buďte svá! S obuví Asylum se nemusíte omezovat, zvládnete s ní všechny životní role.

Čtyři produktové řady pro každou ženu

Řada Comfort přináší vše, co od dámské obuvi očekáváte, lehké a nositelné boty, které jsou šity s důrazem na pohodlí. S řadou Elegant nemusíte být za dámu jen v kanceláři, slušivé lodičky unosíte díky příjemným materiálům a střihu klidně celý den. Řada Street splňuje požadavky lehké textilní obuvi z odlehčených materiálů. Řada Fashion udává módní trendy a myslí také na komfort při celodenním nošení. V produktových řadách najdete celokožené modely s koženou stélkou, npodceňujte ale ani obuv ze syntetických materiálů! Naše obuv je šita z kvalitní a trvanlivé syntetiky, s poctivě zpracovanou podešví a stélkou.
 

Asylum_campaign_AW2015_2-2.jpg Asylum_campaign_AW2015_1-(1).jpg Asylum_campaign_AW2015_4.jpg Asylum_campaign_AW2015_3-(2).jpg
FASHION ELEGANT COMFORT STREET